Oprogramowanie dedykowane

Klienci często zwracają się do nas z zapytaniem o oprogramowanie dedykowane. Mają sprecyzowane wymagania, wiedzą, jakie zadania powinien wykonywać program. Z drugiej strony często oprogramowane dedykowane jest najoptymalniejszym rozwiązaniem w informatyzacji firmy czy poprawieniu jej funkcjonowania. Przykładem może być mnogość procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, które jest jednak za małe, aby stosować system ERP dla gigantów. Innym aspektem jest cena dedykowanego systemu ERP, która może sięgać nawet miliony złotych na co małe i średnie firmy nie mogą sobie pozwolić. Dlatego w takich przypadkach decydujemy się na tworzenie dedykowanego oprogramowania.

Zastosowane technologie zostają wybrane po analizie sytuacji i wymagań klienta. Generalnie większość rozwiązań powstaje w następujących językach:

  • Java
  • C#
  • Python
  • VBS

aczkolwiek inne języki nie stanowią dla nas bariery.

Tworzone są aplikacje desktopowe, serwerowe oraz mobilne (Android oraz iOS). Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy rozwiązanie do przeprowadzana sprawnej inwentaryzacji. Powstała aplikacja napisana w Javie będąca mostem między programem sprzedażowym a konfiguratorem aplikacji, z którym była powiązana aplikacja napisana na telefony z systemem Android. Pracownicy firmy skanowali dostępne towaru (a właściwie ich kody kreskowe) telefonami.

Kontakt

Amantas IT Solutions

Jesionowa 37/31

50-504 Wrocław

+48 882 612 870

biuro@amantas.pl